AKCIJA – DOD VECAJAM SPOGULIM JAUNU DZĪVI!

SIA Stikla Serviss mērķis ir īstenot praksē būtiskas ilgtermiņa pamatnostādnes, iedzīvināt Eiropas Savienības zaļās politikas principus, attīstīt jaunus, inovatīvus, videi nekaitīgus produktus, tehnoloģijas un pakalpojumus.

Tāpat uzņēmuma mērķis ir virzīšanās uz aprites ekonomikas principu piemērošanu esošajā ražošanas modelī, samazinot resursu patēriņu, atkritumu apjomu un vides piesārņojumu. 

Lai iedzīvotāji varētu ērti un videi draudzīgā veidā atbrīvoties no bojātiem vai sev vairs nevajadzīgiem spoguļiem, ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums “Zaļā josta” sadarbībā ar stikla apstrādes uzņēmumu SIA “Stikla Serviss”  arī šogad aicina tos nodot bez maksas kādā no divām “Stikla Serviss” filiālēm.

Akcija būs spēkā no 2024. gada 15. marta līdz 30. aprīlim, un tās laikā bez maksas tiks pieņemti dažāda izmēra un formas spoguļi, un, tos atjaunojot vai restaurējot, tiks pagarināts to lietošanas ilgums. Spoguļus varēs nodot Toma ielā 4 un A. Briāna ielā 10, Rīgā, darba laikā no 8:30-17:00.

Šāda akcija tiek rīkota jau septīto  gadu, un pērn “Stikla Serviss” tās laikā savāca nepilnus 4000 kilogramu spoguļa stikla, kas tika atkārtoti pārstrādāti jaunos materiālos. Tāpat vairāki renovētie spoguļi tika nodoti labdarībai, tai skaitā skolām, interešu izglītības un jauniešu, bērnu atbalstošām iestādēm.

Akcija sniedz lielisku iespēju iedzīvotājiem ne tikai rūpēties par savas mājas un apkārtējās vides tīrību, bet arī gūt papildu labumu sev, jo akcijas dalībnieki par katru nodoto spoguli saņems atlaidi 20% apmērā jauna spoguļa iegādei.