DALĪBA NACIONĀLAJĀ STENDĀ IZSTĀDĒ “BYGG REIS DEG 2021”

Mēs SIA STIKLA SERVISS esam ļoti priecīgi, ka beidzot ir pienācis laiks, kad varam apmeklēt izstādes, piedalīties tajās un satikt savus partnerus.

Pateicoties ļoti veiksmīgai un produktīvai sadarbībai ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), SIA “Stikla Serviss” projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros no 2021. gada 20. oktobra līdz 2021. gada 23. oktobrim piedalījās LIAA organizētajā nacionālajā stendā C02-26 C hallē izstādē “Bygg Reis Deg 2021”, Lillestrom, Norvēģijā.

Kopš Bygg Reis Deg sākuma 1954. gadā, šai izstādei ir vīzija būt par būvniecības nozares visnozīmīgāko tikšanās vietu reģionā. Tieši tāpēc bijām īpaši priecīgi par iespēju izstādīt Latvijā, SIA “Stikla Serviss” ražotās modernās bezrāmju stikla dušas konstrukcijas. Šajās konstrukcijās piedāvājam plašu stikla veidu pielietojumu, krāsotu furnitūru, tonētas un pat gravētas detaļas. Tās šobrīd kļuvušas par pieprasītu eksporta produktu.Šī produktu grupa ir SIA “Stikla serviss” jaunākais gatavās produkcijas piedāvājums.

Latvijas nacionālo stendu apmeklēja arī Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Norvēģijas Karalistē Mārtiņš Klīve.